BRANŻE ALFABETYCZNIE: A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Dodaj firm do portalu
 
OMNICOM SP. Z O.O. - glazura-i-terakota

OMNICOM SP. Z O.O.

Dane podstawowe

OMNICOM SP. Z O.O.

00-716 Warszawa, ul. Bartycka 20/24
Województwo mazowieckie
branża: Glazura i terakota
(22) 331 43 00
(22) 331 43 12
biuro@omnicom.com.pl
www.omnicom.com.pl
 działalność: handel hurtowy, usługi
 pokaż firmę na mapie
Wyślij zapytanie


Oferta firmy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonów sprzedaży firmy Omnicom Sp. z o.o.

Zapoznacie się w nich Państwo z efektami pracy światowych dyktatorów mody w dziedzinie płytek ceramicznych. Współczesne płytki ceramiczne oraz armatura sanitarna zmieniają łazienkę w wykwintny salon kąpielowy. Wymyślne dekoracje dodadzą uroku nawet najstarszej płytce. Nieprzebrane bogactwo wzorów, kolorów i wymiarów spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne ułatwią wybór.

Niewątpliwym atutem firmy Omnicom, obok niezwykle bogatego asortymentu, są konkurencyjne ceny. Dla stałych klientów wprowadzono korzystne rabaty. Prowadzony jest również system okresowych promocji.

Atrakcyjność oferty potwierdza fakt, że po 1998r. sprzedajemy ponad milion m2 płytek rocznie. W salonach Omnicom zapoznacie się Państwo z wyrobami czołowych producentów płytek ceramicznych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Gwarantujemy najwyższą jakość towarów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą Omnicom. Nasze salony sprzedaży otwieramy dla Was drodzy goście i klienci.

 
Mazowiecki Serwis Gospodarczy MSG
Serwer: msg.org.pl; msg.org.pl